YKS Basınçlı Hava Sistemleri


Basınçlı tank ve ekipmanların vazgeçilmez parçası emniyet ventillerini 30 yılı aşkın bilgi ve deneyimimizle Türkiye'de ilk CE standartlarında % 100 yerli üretim yapmaktayız.

İstanbul Sanayi Bölgesinde 400 m2 kapalı alana sahip üretim merkezimizde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve CE Belgesi TÜV AUSTRIA TURK denetimi altında üretim yapan firmamız, yerli ve yabancı müşterilerimizin 0.1 bar - 65 bar arası 600 ürün çeşidi ile endüstriyel tip EMNİYET VENTİLLERİ ihtiyaçları için çözümler sunmaktadır.

YKS markası ile satışa sunulan ürünler yüksek kalite anlayışı ile firmamızın uzman kadrosu tarafından üretilmekte ve her bir ürün test aşamasının ardından yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize satış öncesi ve sonrası destek ile doğru emniyet sağlamak için güven içerisinde ulaştırılmamaktadır.

Basınçlı sistemlerin ayrılmaz bir parçası olan EMNİYET VENTİLLERİ konusundaki 30 yıllık bilgi ve deneyimlerimiz, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarının tespiti doğru ürün seçimi ile basınç emniyetinin önemi konusunda ilgili sektörlere büyük katkı sağlamaktadır.